Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада

Громадська рада 

Новини:

 

1. Базік Олег Миколайович

Дніпровське районне відділення Спілки ветеранів Афганістану

2. Балабан Олена Миколаївна

Громадська організація  «Діти Чорнобиля»

3. Бардіс Андрій Вікторович 

Громадська організація  «Центр реабілітації та адаптації інвалідів та учасників бойових дій »

4. Баянов Вячеслав Расулійович

Благодійний фонд «Конвалія»

5. Беляєв Станіслав Андрійович

Громадська організація  «Сокіл свободи»

6. Бєлова Олена Миколаївна

Всеукраїнська громадська організація «Соціальна взаємодія. Ініціатива. Творчість. Інновації»

7. Близнюк Віталій Іванович

Громадська організація  «Патріотичний рух України»

8. Бондар Володимир Васильович

Громадська організація «Кияни об’єднуємося»

9. Боскін Олександр Леонідович

Громадська організація  «Центр «Юний прикордонник»

10. Бринь Олег Миронович

Громадська організація  «Микільська слобідка»

11. Бурля Олександр Юрійович

Громадська організація  «Спілка аматорів спорту»

12. Васюк Олена Олександрівна

Благодійна організація "Благодійни фонд «Діти світу.Україна»

13. Васюра Іван Олегович

Міжнародний благодійний фонд «Екологія»

14. Вечеря Максим Леонідович

Громадська організація  «Київська Асоціація Скрапленого Газу»

15. Віровцев Володимир Юрійович

Громадська організація  «Щит громади»

16. Волков Сергій Степанович 

Громадська організація  «Друге життя»

17. Волошин Ігор Михайлович

Громадська організація  «КСТН «Лідер»

18. Воробйов Ярослав Юрійович

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація трудових об’єднань молоді України»

19. Гончаренко Олена Павлівна

Громадська організація  «Центр освіти «Агапе»

20. Гордієнко Антон Сергійович

Благодійний Фонд «Україна космічна»

21. Готунок Миколай Ігоревич

Громадська організація  «Київська міська антипіратська ліга»

22. Григор’єв Олександр Вікторович

Благодійна організація Благодійний фонд «Світле мистецтво»

23. Григоренко Микола Іванович

Громадська організація  «Федерація черлідінга»

24. Гриценко Світлана Володимирівна

Громадська організація  «Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання «Футбол у кожен двір»

25. Дегтяр Раїса Іванівна

Громадська організація «Асоціація євроатлантичного співробітництва»

26. Денисенко Максим Васильович

Громадська організація  «Квартальний комітет «Молодіжний»

27. Захаричев Юрій Юрійович

Громадська організація  «Реформація. Громадянський рух»

28. Зачепило Світлана Володимирівна

Благодійна оганізація "Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива»

29. Ільницький Олександр Анатолійович

Громадська організація «Автопатруль майдан»

30. Калмиков Ігор Володимирович

Громадська організація  «Всеукраїнське об’єднання ветеранів АТО»

31. Карнелюк Андрій Васильович

Громадська організація  «Україна. Воля. Життя»

32. Коваленко Оксана Володимирівна

Федерація американського футболу міста Києва

33. Коваленко Олена Сергіївна

Громадська організація  «Вільне покоління»

34. Ковальчук Ірина Миколаївна 

Громадська організація  «Давайте разом»

35. Комаренко Сергій Володимирович

Громадська організація  «Правий сектор»

36. Король Андрій Андрійович

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Лівий берег»

37. Кривицький Роман Віталійович

Громадська організація «Київська міська федерація кіокушенкай карате»

38. Кругляк Михайло Суренович

Громадська організція «Братерство»

39. Кузьменко Микола Васильович

Громадська організація  «Місто щастя»

40. Кулєшов Анатолій Анатолійович

Громадська організація  інвалідів «Добробут та безпека»

41. Кулик Олег Володимирович

Громадська організація  «Центр суспільного розвиту «Інтер-Акція»

42. Куценко Роман Олександрович

Громадська спілка «Всеукраїнський громадський рух «Лівий берег»

43. Кучевський Олександр Іванович

Благодійна Організація «Благодійний фонд «Культурно-економічного та духовного розвитку»

44. Лапін Олексій Олександрович

Громадська організація  «Український легіон»

45. Личман Олександра Сергіївна

Громадська організація  «Благодійний фонд «Дніпровська сила»

46. Любимова-Лисиця Марина Валеріївна

Громадська організація  «Ансамбль «Аделаїда -Денс»

47. Майоров Вадим Юрійович

Всеукраїнський благодійний фонд «Прогресивного спорту в підтримку здорового способу життя»

48. Мальчевський Микита Ігоревич

Первинна профспілкова організація ПАТ «Універмаг «Дитячий світ»

49. Матвієнко Віктор Васильович

Громадська організація  «Екостолиця»

50. Машков Андрій Валентинович

Громадська організація  «Барви життя»

51. Миронова Зоя Михайлівна

Громадська організація  «Материнська любов»

52. Мітюк Сергій Олександрович

Громадська організація  «Центр розвитку та підтримки молодих підприємців «Майбутнє України»

53. Міщенко Ганна Василівна

Благодійний фонд «Додому»

54. Можарівський Ярослав Анатолійович

Громадська спілка  «Громадський рух «Хвиля»

55. Моісеєнко Роман Леонідович

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Мир і добробут»

56. Мотін Федір Олександрович

Громадська організація  «Демократичний контроль»

57. Музиченко Володимир Степанович

Громадська спілка «Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби та правоохоронних органів "

58. Негода Олександр Володимирович

Громадська організація  «Спортивний клуб «Вітязь Поділ»

59. Немировський Олександр Миколайович

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація морських риболовів»

60. Немцев Андрій Володимирович

Громадська організація  «Спілка розвитку сучасного мистецтва Дніпровського району м. Києва»

61. Овсяников Олег Венедиктович

Громадська організація  «Київська організація інвалідів "Іріда»

62. Оліфіра Олександр Іванович

Громадська спілка «Всеукраїнська організація інвалідів війни, збройних сил , рятувальників, поліцейських, учасників бойових дій та АТО»

63. Онищенко Олександр Валентинович

Громадська організація  «Федерація дворового футболу України»

64. Остриков Михайло Валентинович

Громадська організація «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва»

65. Островська Каріна Вадимівна

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд допомоги дитячим будинкам»

66. Павленко Анатолій Микитович

Благодійна організація "Благодійний фонд «Дніпровський»

67. Пустовіт Аліна Олександрівна

Молодіжна громадська організація «Спортивно-оздоровчий клуб Гармонія»

68. Рак Валентин Борисович

Громадська організація  «ЕкоГромада»

69. Седченко Ірина Володимирівна

Громадська організація  «Всеукраїнське лікарське товариство»

70. Селюк Ірина Миколаївна

Благодійна організація  «Вибір майбутнього»

71. Семенов Олексій Олександрович

Громадська організація  «Застава»

72. Сеньченко Олександр Григорович

Громадська організаці «Асоціація сімейного спорту України»

73. Сергєєва Юлія Йосипівна

Громадська організація  «Моральний кодекс»

74. Сизоров Олег Анатолійович

Громадська організація  «Українська асоціація інвалідів АТО»

75. Смичок Олег Борисович

Громадська організація  «Чистий Київ»

76. Смородін Андрій Юрійович

Перша міжгалузева професійна спілка

77. Стріла Володимир Олегович

Громадська організація  «Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб «Видубицький»

78. Стукота Сергій Анатолійович

Громадська організація  «Реабілітаційний центр інвалідів та учасників бойових дій»

79. Тихоневич Олександр Анатолійович

Всеукраїнська громадська організація «Українська координаційна рада»

80. Трифонов Владислав Анатолійович

Громадська організація «Київський міській спортивний клуб бойових мистецтв «Файтер»

81. Трофімчук Костянтин Вікторович

Громадська організація «Шлях до майбутнього»

82. Тупозлієв Владлен Іванович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Лівий берег»

83. Устименко Максим Іванович

Громадська організація «Українська федерація натурального пауерліфтінгу»

84. Фоміних Сергій Амосович

Громадська організація  «Наш  дім Дарниця»

85. Хіміченко Віталій Борисович

Українське товариство сліпих первинна організація УТОС

86. Храпач Руслан Володимирович

Громадська організація  «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

87. Хрустальова  Галина Павлівна

Громадська організація  «Почтіння та любов»

88. Чайковський Олег Володимирович

Громадська організація "Федерація Пол Денсу України"

89. Чепурко Євген Олександрович

Благодійна оганізація «Фонд сприяння судовим органам та установам м. Києва Святого Архангела Михаїла»

90. Шашкіна Людмила Олексіївна

Громадська організація  «Всеукраїнська асоціація фахівців оцінки»

91. Шевчук Олексій Володимирович

Громадська організація  «Новий вихід»

92. Шевчук Олена Геннадіївна

Громадська організація  «Шлях до перемоги»

93. Шишанов Сергій  Миколайович

Громадська організація  «Київська мрія»

94. Шушакова Лейла Пулатівна  

Благодійний фонд «Джерело віри та надії»

95. Яковчук Олена Михайлівна

Благодійна організація "Благодійний фонд «Твоє призначення»

96. Янчук Вера Василівна

Всеукраїнська спілка громадських організацій «Україна – країна героїв» 

 







 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список представників ІГС, документи яких відхилені для участі в установчих зборах для формування Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації

 

 

Версiя для друку

 

 



 Антикорупційний телефон КМДА