Головна  →  Новини  →  11 грудня 2017

З початком снігопаду комунальні служби району оперативно розчищають балансові території

З початком снігопаду комунальні служби району оперативно розчищають балансові території

Для комфортного пересування парками, скверами та бульварами, задля безпечного підходу до громадських зупинок та до станцій метро співробітниками Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району проведено роботи з чищення від снігу на бульварах Верховної ради, Праці, Русанівському, Миколайчука, в парках «Перемога», на Русанівській набережній, вздовж вул. Малишка та вул. Туманяна. Задля боротьби з ожеледицею дороги та доріжки посипаються піщано-соляною сумішшю. Для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі, окрім бригад з ручного прибирання було також задіяно 7 одиниць снігоприбиральної техніки.

У зв’язку з погіршенням погодних умов силами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» постійно проводяться роботи  по очищенню території від снігу та наледі на підвідомчих територіях. Прибирання у міждворових проїздах та на прибудинковій території району здійснюють всі наявні працівники  підприємства. Для більш ефективного прибирання прибудинкових територій та уникнення слизькості на дорогах та доріжках працівниками комунального підприємства посипають їх сіллю та піщано-соляною сумішшю.

Щоб організувати безпечний рух транспорту та пішоходів у Дніпровському районі столиці, у зв’язку з погіршенням погодних умов, з самого ранку дорожники району почали обробляти протиожеледними матеріалами вулично-дорожню мережу, тротуари, зупинки громадського транспорту, які обслуговуються Комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва». До робіт залучені 4 бригади з ручного прибирання та 26 одиниць спецтехніки. Усього за добу в районі використано 230 т солі та 126 т піщано-соляної суміші.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень та Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку