Головна  →  Новини  →  22 грудня 2017

Збір проектних ідей з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року

Збір проектних ідей з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація оголошує відбір проектних ідей до Плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

Запрошуємо органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності долучитися до надання пропозицій проектних ідей до Плану заходів з  реалізації  Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року https://kyivcity.gov.ua/files/2017/8/18/Strategie_nouvelle_edition.pdf).

Проектні ідеї мають відповідати критеріям:

  • відповідність стратегічній та оперативній цілям, одному з завдань або заходів Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року;
  • соціальний та економічний ефект від реалізації;
  • територія впливу проекту (м. Київ) та кількість населення, на яке поширюватиметься проект (не менше 100 000 осіб);
  • реалізація проектної ідеї забезпечить виконання/сприятиме досягненню ключових індикаторів Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року;
  • економічне обґрунтування та наявність розрахунків орієнтовної вартості проектної ідеї;
  • відповідність вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 15 березня 2015 року № 196 для можливості реалізації за рахунок коштів ДФРР.

Проектну ідею необхідно надіслати за формою, що додається, на електронну адресу: strategy_drda@ukr.net.                     

Термін надання пропозицій – до 22.01.2018.

Телефон для консультацій: 292-2137; 292-2000

Форма подання

Приклад

Завантажити всю інформацію

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України

від 18 березня 2015 р. № 196:

На реалізацію інвестиційних програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається не менше 10 відсотків коштів державного фонду регіонального розвитку, розподіленого для регіону, за кожним з таких напрямів.

Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.

Створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків здійснюється відповідно до Законів України “Про індустріальні парки” та “Про інноваційну діяльність”.

Проекти співробітництва територіальних громад повинні відповідати вимогам Закону України “Про співробітництво територіальних громад”.

Проекти, спрямовані на підтримку об’єднання територіальних громад, повинні відповідати пріоритетам, визначеним регіональною стратегією розвитку, та бути спрямованими на посилення інфраструктурної спроможності об’єднаної громади, утвореної відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Проекти мають відповідати основним умовам відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів:

  1. для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;
  2. календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
  3. співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;
  4. спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу економіки та інвестицій

Перейти до спискуВерсiя для друку