Головна  →  Новини  →  26 квітня 2018

У Дніпровському районі вшанували пам'ять загиблих в аварії на Чорнобильській АЕС

У Дніпровському районі вшанували пам'ять загиблих в аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні вся Україна і світ відзначає 32-гі роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня вшановують героїзм працівників ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції – всіх, хто брав участь у ліквідації цієї техногенної катастрофи, та постраждав від її наслідків. В цей пам’ятний день на території Дніпровського району відбулися заходи із вшанування постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

О 00:55 год у церкві Святого Архангела Михаїла УПЦ (просп. Миру, 16) пройшов поминальний молебень за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи.

О 10.00 год відбулась церемонія покладання квітів до Меморіального Кургану «Героям Чорнобиля» на території церкви Св. Архангела Михаїла УПЦ та пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи. У церемонії покладання квітів взяв участь Віце-Прем'єр-міністр України Павло Розенко, директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Юрій Крикунов, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук та його заступник Алла Загородня, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих героїв Чорнобиля, представники духовенства та громадськості. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії.

Довідково:

Сьогоднішня дата є нагадуванням про техногенну, екологічно-гуманітарну катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка відбулась в  ніч на 26 квітня 1986 року. В Україні Чорнобильська катастрофа стала національною трагедією.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку