Головна  →  Новини  →  5 травня 2018

В парку «Перемога» відбулося шикування XXVIII збору-походу «Козацькими шляхами»

В парку «Перемога» відбулося шикування XXVIII збору-походу «Козацькими шляхами»

Сьогодні, 5 травня, на центральній площі парку культури та відпочинку «Перемога» Дніпровського району столиці, відбулося урочисте шикування учасників XXVIII традиційного Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами».

До урочистостей долучилися заступник міністра Міністерства молоді та спорту України Ярема О.Й., начальник Служби у справах дітей та сім’ї м. Києва, член Національної Ради Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» Танцюра В.А., заступник директора Департаменту захисту дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Вовк В.С., заступник голови Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації Загородня А.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської РДА Ільєнко В.П., директор Центру по роботі з дітьми та молоддю Дніпровського району Бовсуновський О.М. головний лікар Київського міського центру здоров’я Стойка О.О.

Збір-похід організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України» та Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту м. Києва, за сприяння Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Таборування триватиме до 9 травня та проходитиме у с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області. Цьогоріч до збору-походу долучилося майже 1000 представників скаутських організацій, делегатів від дитячих та молодіжних громадських організацій, загонів волонтерів, а також організовані групи шкіл. Окрім киян, а це 700 дітей,  до заходу приєдналося близько 300 представників з різних куточків України: Миколаївщини, Київщини, Дніпра, Одеси, Запоріжжя. Також у таборуванні візьмуть участь делегації з Білорусі, Польщі, Чехії та Латвії.

Метою проведення заходу є сприяння розвитку дітей та молоді як особистостей, вільних громадян України, розкриття їх фізичного, емоційного, інтелектуального, духовного та соціального потенціалу, популяризація безпеки життєдіяльності та здорового способу життя у молодіжному середовищі, а також підтримка волонтерського руху.

Привітати учасників збору завітали також вокальний дует сестер Адріана та Мідея Наруцькі.

Цьогоріч збір відбувся під гаслом «Привіт, Навколосвіт!». Адже починаючи з цього року, кожен учасник зможе поринути у вир пригод та мандрівок, дізнатися про особливості різних країн та особливості подорожування.\

Довідково.

Учасники заходу проживатимуть у наметах, навчаться готувати їжу на багатті, оволодіють навичками самообслуговування, життя на природі та спільній діяльності в колективі однодумців. Дівчата та хлопці отримають корисні знання з основ безпеки життєдіяльності, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, приготування їжі, картографії, основ медицини та самозахисту.

На учасників чекатимуть «Scoutland», де вони матимуть змогу відкрити для себе світ Скаутингу; «Smartland»з різноманітними  тренінгами та корисними зустрічами щодо здорового способу життя та безпечної поведінки під час подорожей; «Global village», де можна буде дізнатись про культурні звички та особливості різних країн світу, а також відвідати майстер-класи від їх представників; «Extrimeland» та «Sportland», де учасники спробують себе у подолання туристичних перешкод, візьмуть участь у спортивних змаганнях, поплавають на каяках, постріляють з лука, відвідають скеледром; «Artland» - територія майстерень, де можна буде проявити свої творчі та креативні здібності; «Gameland» - зона настільних ігор та інші локації для дітей та молоді.

Інформацію підготовлено відділом  з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку