Головна  →  Новини  →  19 червня 2018

Відбулася робоча зустріч щодо облаштування скверу по вул. А. Малишка, 9А

Відбулася робоча зустріч щодо облаштування скверу по вул. А. Малишка, 9А

Сьогодні за ініціативи очільника Дніпровської райдержадміністрації Петра Онофрійчука відбулася перша робоча зустріч щодо створення скверу по вул. А. Малишка, 9А. До участі в обговорені долучилися перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Віктор Сушінець, керівники відділів та управлінь РДА: будівництва, торгівлі та споживчого ринку, з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, представники Комунального об’єднання «Київзеленбуд», Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, КП «Київміськсвітло» та активна громадськість району.

Згідно доручення київського міського голови Віталія Кличка на земельній ділянці за адресою вул. Малишка, 9-А буде облаштовано сквер площею 0.4513 га.

Під час зустрічі мешканці району запропонували розмістити зону відпочинку, яка включатиме дитячий та спортивний майданчики. Крім того обговорювалося питання щодо можливості розміщення мультифункціонального спортивного поля. Планується також облаштувати квіткові клумби, встановити зручні лаві, урни для сміття, а також додаткове освітлення в межах скверу. Петро Онофрійчук наголосив на необхідності обладнати систему автоматичного поливу зеленої зони в сквері.

Довідково.

Нагадаємо, у січні цього року мер Києва Віталій Кличко доручив призупинити будівельні роботи на вулиці Малишка, 9А. А також звернувся до забудовника надати всю необхідну документацію на будівництво. Він також звернувся до контролюючих органів та прокуратури міста з вимогою перевірити законність початку будівельних робіт. Зокрема, і встановлення будівельного паркану.

У травні цього року силами Департаменту благоустрою Києва було демонтовано будівельний паркан на Малишка. 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку