Головна  →  Новини  →  23 червня 2018

Триває капітальний ремонт другої черги парку «Перемога»

Триває капітальний ремонт другої черги парку «Перемога»

Станом на 23 червня на території Парку культури та відпочинку "Перемога" влаштовано близько 7000 кв. м фемового покриття пішохідних доріжок. Зі сторони вул. Жмаченка створено еко-парковку загальною площею 800 кв. м. Крім того  встановлено 50 нових опор освітлення, 45 лав та 45 сміттєвих урн. Завершено роботи з монтажу дитячого ігрового комплексу. Наразі тривають роботи з облаштування покриття ігрових майданчиків та монтажу спортивного обладнання Workout, а також футбольного поля.

Завершено роботи з посіву трави газону загальною площею 3,85 га. Крім того, висаджено 455 кущів: спіреї, свидини, гортензія, вейгели, пухироплідника Червоного, ялівецю середнього та кизильнику;  35 дерев: горобини Пендула, сакури Канзан, верби цільнолистої Хакуро-нішікі, сосни гірської, ялиці корейської та ялни Акрокона; 2950 багаторічних квітів та злакових трав: Астильби, хости, лаванди, війника гостроквіткового, вівсянниці сизої, пінісетуму, імператуму, лілейника та ірисів.

Для надання більш естетичної привабливості парку створено клумбу з містком в японському стилі. Також, на замовлення комунального підприємства було створено арт-об’єкт «Диван» (зроблений з живого газону). Наразі продовжуються роботи з виготовлення композицій з фанери (у вигляді звірів) для насичення території парку різними фотозонами.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку