Головна  →  Новини  →  25 червня 2018

В Дніпровській РДА привітали молодих фахівців різних сфер життєдіяльності району

В Дніпровській РДА привітали молодих фахівців різних сфер життєдіяльності району

25 червня в Дніпровській райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня молоді. Виконуючий обов’язки голови Дніпровської райдержадміністрації Віктор Сушінець побажав молодим фахівцям різних сфер життєдіяльності району наснаги, можливостей, активної життєвої позиції та вдалих починань. «Перед вами відкрито тисячі дверей і доріг. Тож вперед до нових звершень, перемог та досягнень. Адже ви – майбутнє країни», - побажав Віктор Васильович. До привітань долучилися заступник голови Дніпровської РДА Алла Загородня та начальник районного Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Василь Ільєнко.

Під час урочистостей з нагоди святкування Дня молоді 30 молодим фахівцям вручили Подяки Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та пам’ятні сувеніри. Їх відзначили за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Дніпровського району громадську діяльність.

Довідково:

День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94. У 2017 році День молоді припадає на 25 червня. 

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» молодь та молоді громадяни - це громадяни України віком від 14 до 35  років.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами районного Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Перейти до спискуВерсiя для друку