Головна  →  Анонси подій  →  9 квітня 2017

Учні 8-11 класів запрошуються на Форум «ПроПрофесії Вікенд»

Учні 8-11 класів запрошуються на Форум «ПроПрофесії Вікенд»

9 квітня з 10.00 до 15:00 на базі НСК Олімпійський (вул. Велика Васильківська, 55) для учнів  8-11 класів відбудеться 5-годинний квест по актуальним професіям - Форум для школярів «ПроПрофесії Вікенд». Захід об’єднає  школярів і успішних професіоналів у певній галузі.

Участь у заході безкоштовна. Для цього необхідно заповнити реєстраційну формуgoo.gl/oDYbmK. Потрапити на форум можуть учні 8-11 класів та їх батьки. Також можлива участь групи від певної школи.

 Перед учасниками поставлено виклик: дослідити протягом дня усі актуальні сфери, «приміряти» професії на себе та знайти покликання. Найбільш активні учасники квесту отримають відповідь на запитання “Ким я хочу стати?” та подарунки від організатора.

Теми форуму: підприємництво, маркетинг, наука, технології, творчі спеціальності. Захід умовно поділений на 3 блоки: «лекції», «демо-зона» і «майстер-класи».

«Лекції». Протягом дня школярі відвідають 20-хвилинні інтерактивні лекції за участю представників певної справи. Кожен спікер розповість свою історію успіху і дасть цінні поради початківцям. Між виступами – перерви, під час яких проводитимуться конкурси, розіграші призів і фан-апи.

«Демо–зона». Тут можна побачити приклади технологічних розробок на власні очі: роботів, дронів, окуляри віртуальної реальності, 3D-принтер.

«Майстер-класи». Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться майстер-класи на відповідну тематику: технологічну (наприклад, воркшоп з робототехніки), підприємницьку (розробка бізнес-плану), творчу (створення ескізу будинку або квартири) чи наукову (проведемо науковий експеримент). Так одразу вирішимо два завдання: дізнаємось про актуальні професії та спробуємо себе у цікавій сфері.

 Організатор: Київський молодіжний центр Київської міської державної адміністрації.

Детальна інформація на Facebook-сторінці проекту «ПроПрофесії»:
https://www.facebook.com/proprofesii/

Перейти до спискуВерсiя для друку