Головна  →  Оголошення  →  3 квітня 2017

До уваги осіб з інвалідністю!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №110 від 01.03.2017 визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів” для забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства, у тому числі інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” .

Бюджетні кошти спрямовуються місцевим органам соціального захисту населення на забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства, у тому числі інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку, а також санаторно-курортними путівками без лікування громадян, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), шляхом відшкодування вартості путівки санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187.

Відшкодування вартості путівок за рахунок бюджетних коштів здійснюється місцевими органами соціального захисту населення шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам відповідно до укладених договорів та актів наданих послуг.

Більш детальну інформацію  надає управлінні праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Курнатовського, 7-а, корпус I, кабінет №2. Прийомні дні: понеділок, середа та четвер з 9.00 до 18.00, вівторок з 14.00 до 18.00,   п’ятниця  з 9.00 до 13.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, телефон 540-80-36.

Перейти до спискуВерсiя для друку