Головна  →  Анонси подій  →  29 квітня 2017

29 квітня у Гідропарку відбудеться наймасштабніший еко-фестиваль країни «ЧИСТОFEST»!

29 квітня у Гідропарку відбудеться наймасштабніший еко-фестиваль країни «ЧИСТОFEST»!

29 квітня по всій території України відбудеться наймаштабніша соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

В рамках акції відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFEST» (початок о 10:00, Гідропарк). Гостей заходу очікують виступи українських музикантів, тематичні майстер-класи, виставка технологій «зеленої» енергетики, ярмарок продукції, виготовленої із вторинної сировини та багато іншого.

Стратегічною метою проекту  є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Щоб приєднатися до акції, треба заповнити форму реєстрації https://goo.gl/forms/FqEAhEg4W0sWXZ003, обрати найближчу локацію та взяти необхідний інвентар.

У рамках акції відбудеться наймасштабніше прибирання країни з роздільним сортуванням відходів.

Масштаб проекту збільшується з кожним роком. У 2015 році до акції долучилось понад 500 000 учасників в 24 областях на 2 832 локаціях. У 2016 році ГО “»Let’s do it, Ukraine» – це понад 700 000 учасників та понад 5 000 локацій. У 2017 року заплановано 5 000 000 учасників та 5 000 локацій по всій території України.

*Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України.

** Акцію «Зробимо Україну чистою разом!» проводить громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» (LDU), яка  є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 14 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Проект проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством молоді на спорту України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством соціальної політики України, Українським державним центром позашкільної освіти, Київською державною адміністрацією спільно з Програмою Волонтерів ООН в Україні, Київським молодіжним центром; громадськими організаціями: Фундація Регіональних Ініціатив, STREET WORKOUT UKRAINE, AIESEC в Україні, JCI UKRAINE, Українська академія лідерства, Українська асоціація студентів.

За інформацією: letsdoitukraine.org

Перейти до спискуВерсiя для друку