Головна  →  Новини  →  28 квітня 2017

29 квітня у Гідропарку відбудеться наймасштабніший еко-фестиваль країни «ЧИСТОFEST»!

29 квітня у Гідропарку відбудеться наймасштабніший еко-фестиваль країни «ЧИСТОFEST»!

Шановні дніпровчани! Запрошуємо вас приєднатися (початок о 10.00) до наймасштабнішої соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

29 квітня о 12.00 у столичному Гідропарку на центральній локації країни наймасштабнішої щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Let`s Do it, Ukraine!» відбудеться еко-фестиваль «ЧИСТОFEST» .

Основною метою «ЧИСТОFEST» є висвітлення екологічних проблем в країні та креативні пошуки їх вирішення.

На гостей заходу чекають просвітницько-інформаційна програма фестивалю: майстер-класи екологічного спрямування від провідних експертів України, квест, розіграш призів від партнерів акції, конкурси робіт образотворчого мистецтва та зіркові виконавці в рамках музичної програми «ЧИСТОFEST».

На головній сцені гостей фестивалю привітають гурт BAHROMA, акустичний бойз-бенд Fat Chord, співачка Наталка Карпа та багато інших. Любителі еко-технологій зможуть відвідати виставку електрокарів від компаній Tesla та Nissan. Кожен охочий зможе зіграти на глюкофоні, навчитися створювати музику на фруктах, та познайомитися з арт-терапією під час цікавих та пізнавальних майстер-класах.

На території фестивалю буде можливість ознайомитись зі школою ОСББ, командою «Зоокомплексу» та іншими організаціями, які доведуть, що бути еко-відповідальним це більш ніж можливо, цікаво та дуже просто.

«Щороку після наймасштабнішого прибирання країни, ми проводимо екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST» для того, щоб розповісти людям про екологічні проблеми через інтерактивний формат. Запрошуємо всіх 29 квітня вийти разом на прибирання і зробити нашу країну чистою, а потім цікаво і з користю провести час у колі однодумців», – запрошує на фестиваль президент Let’s Do It, Ukraine! Юлія Мархель.

Також під час заходу будуть підбивати підсумки сьомої щорічної наймасштабнішої екологічної акції Let’s Do It, Ukraine! Під час фіналу «ЧИСТОFEST» на центральній локації, у столичному Гідропарку, відбудеться найбільша в Україні виставка стін газет «Екологія починається з мене» створена учнями загальноосвітніх шкіл.

Нагадаємо, що 29 квітня о 10:00 по всій території Україні відбудеться наймасштабніше прибирання у рамках соціально-екологічної акції Let’s Do It, Ukraine! 

29 квітня о 9:30 в Гідропарку буде відбуватися квест, який організовано Київським молодіжним центром спільно з Let’s do it, Ukraine за підтримки ООН – тема: “Цілі сталого розвитку”!
До головних цілей сталого розвитку відносять: світ без бідності, світ без голоду, хороше здоров’я, якісна освіта.
♻ Учасники квесту зможуть дізнатися більше про ці та інші цілі, отримають задоволення від самого процесу виконання завдань. Усі учасники отримають ПРИЗИ!
☝ +14 Для того, щоб стати учасником, потрібно зареєструватися в цій формі, зібрати команду з 5 осіб – https://goo.gl/forms/e46XhscFkevHNBhd2
о 9:30 пройти реєстрацію та інструктаж на пункті реєстрації учасників квесту( біля виходу з метро Гідропарк)

Проект проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством молоді на спорту України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром позашкільної освіти, Київською державною адміністрацією, Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією, Програмою Волонтерів ООН в Україні, Київським молодіжним центром. До участі долучилися громадські організації: Фундація Регіональних Ініціатив, STREET WORKOUT UKRAINE, AIESEC в Україні, JCI UKRAINE, Українська академія лідерства та Українська асоціація студентів.

За інформацією: letsdoitukraine.org

Перейти до спискуВерсiя для друку