Головна  →  Новини  →  29 квітня 2017

У Гідропарку відбулася щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!»

У Гідропарку відбулася щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!»

29 квітня у Гідропарку відбулася щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Традиційно акція організована «Let`s Do it, Ukraine!» і проводиться цього дня по всій Україні.

До акції активно долучився й колектив Дніпровської райдержадміністрації, працівники підвідомчих установ та підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери. Цьогоріч збір сміття відбувався роздільно: по окремих пакетах збирали скло та метал, пластик і папір. Лише за кілька годин було назбирано значну кількість сміття, яка була розкидана по всій лісопарковій зоні. Деякі з учасників прибирання побували тут ледь не вперше.

Тепер Гідропарк став набагато чистішим і приємно від того, що прогулюючись у тіні його дерев бачиш навколо лише траву та лісові квіточки. Але як говорить народна мудрість: «Чисто не там, де прибирають, а дам, де не смітять». Тож дуже хочеться вірити в те, що відвідувачі парку будуть екологічно свідомими і підтримають акцію тим, що не будуть смітити. Адже ніхто не кидає сміття у себе вдома. А наш район, наше місто, наша країна і є спільний дім у якому живемо ми і житимуть наші нащадки. Тож нехай наша Україна буде мирною і чистою!

Довідково. Проект проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством молоді на спорту України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром позашкільної освіти, Київською державною адміністрацією, Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією, Програмою Волонтерів ООН в Україні, Київським молодіжним центром. До участі долучилися громадські організації: Фундація Регіональних Ініціатив, STREET WORKOUT UKRAINE, AIESEC в Україні, JCI UKRAINE, Українська академія лідерства та Українська асоціація студентів.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку