Головна  →  Анонси подій  →  8 травня 2017

Запрошуємо на святкові заходи до Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги у Другій світовій війні

Запрошуємо на святкові заходи до Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги у Другій світовій війні

Святкові заходи у Дніпровському районі

до Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги в Другій світовій війні

 08 травня 2017 року о 10.00 в Парку культури та відпочинку "Перемога" (вул. Перова, 2) відбудеться урочисте покладання квітів до Кургану Безсмертя за участю ветеранів Другої світової війни, керівництва та громадськості м.Києва.

 08 травня 2017 року о 12.00 у сквері (вул. Алма-Атинська, 109) відбудетьсяурочисте покладання квітів до Пам'ятного знаку робітникам ДВРЗ, що загинули в роки війни, за участю ветеранів Другої світової війни, керівництва та громадськості м. Києва.

 09 травня 2017 року з 14.00 в Парку культури та відпочинку "Перемога" (вул. Перова, 2) відбудеться районне культурно-мистецьке свято, присвячене Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми святкуємо Перемогу. Водночас, в цей день разом з усім світом сумуємо за мільйонами життів, які були втрачені в боях, на окупованих територіях, в концтаборах. Ми віддаємо шану жертвам війни, усім, хто боровся за звільнення Вітчизни, Європейського континенту та усього світу від нацистської тиранії.

У програмі заходу: виступ Київського муніципального академічного духового оркестру, художніх колективів Дніпровського району, частування солдатською кашею та проведення флешмобу "Обніміться, брати мої".

 Організатори: Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини, управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

 Запрошуємо усіх бажаючих зустрічати День Перемоги разом!

Перейти до спискуВерсiя для друку