Головна  →  Новини  →  4 травня 2017

У Дніпровському районі привітали ветеранів Другої світової війни

У Дніпровському районі привітали ветеранів Другої світової війни

4 травня з нагоди Дня Перемоги у Дніпровському районі столиці привітали учасників, ветеранів та дітей Другої світової війни. Представники первинних організацій Дніпровської районної в м. Києві організації ветеранів «Лівий беріг» та «Березняки» отримали подарунки та привітання від Всеукраїнської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій та Громадської організації Київської міської організації інвалідів «Іріда».

Мамотов Олександр Леонідович, голова президії Ради Всеукраїнської організації, побажав міцного здоров’я, добробуту, сили духу, плідної співпраці з молоддю району та передав організації ветеранів спеціальні прилади для пересування (розсувні трості та милиці). Також від згаданої організації голові Дніпровської районної в м. Києві організації ветеранів України Галині Францівні Ремез було вручено подяку «За активну громадську та життєву позицію».

Учасниця війни, активна жителька Микільської Слобідки Готовцева Марія Федорівна продекламувала власні зворушливі вірші про дітей війни, розповіла про свої чемпіонські змагання з легкої атлетики. Підполковник Москальов Анатолій Іванович щиро подякував за увагу до учасників війни, теж поділився віршами та спогадами про свої життєві ситуації. Володимир Ілляшенко презентував свою збірку віршів, де  називає себе не дитиною війни, а «підранком війни».

Всі присутні ветерани із задоволенням вітали один одного зі святом, пригадували минулі подвиги, заспівали воєнних пісень та наприкінці заходу зтанцювали.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Перейти до спискуВерсiя для друку