Головна  →  Новини  →  11 травня 2017

З нагоди Дня Європи школярі Дніпровського району провели флеш-моб

З нагоди Дня Європи школярі Дніпровського району провели флеш-моб

У травні Європейський Союз відзначає 67-у річницю свого створення. Країни-члени ЄС святкують День Європи як символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій День Європи відзначається на державному рівні. Цьогоріч це свято є особливо радісним, оскільки ознаменоване важливою подією – незабаром Україна отримає безвізовий режим. Учні закладів освіти Дніпровського району провели флеш-моб на знак підтримки цієї події - «Україна – це Європа! Безвіз 2017!». Підростаюче покоління прагне продемонструвати, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Довідково.

11 травня  Рада міністрів ЄС затвердила законодавчий регламент про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей до країн ЄС (за винятком Великої Британії та Ірландії), а також Шенгенської зони. Далі за процедурою документ мають підписати 17 травня президент Європарламенту Антоніо Траяні та посол головуючої в ЄС Мальти. Після опублікування безвізовий режим для українських громадян набуде чинності, як планується, 11 червня.

Відповідно до рішення, ухваленого на Саміті Ради ЄС у 1985 році, День Європи відзначається у Європейському Союзі 9 травня. Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, датою святкування в Україні Дня Європи встановлено третю суботу травня.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами районного управління освіти

Перейти до спискуВерсiя для друку