Головна  →  Анонси подій  →  14 травня 2017

Святкуймо День Європи разом!

Святкуймо День Європи разом!

Шановні дніпровчани!

14 травня кияни та гості міста святкуватимуть День Європи. День Європи - це свято, яке відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні, щорічно наприкінці травня місяця з 2003 року.

Святкові заходи будуть відбуватися на різних локаціях. Основними локаціями визначено Софіївську площу та Національний історико-архітектурний музей «Київська Фортеця».

14 травня, о 12.00 старт загальноміським заходам дасть офіційна церемонія відкриття на Софійській площі за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, Київського міського голови Віталія Кличка, Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, голови представництва ЄС в Україні Хюґа Мінґареллі, а також представників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
Свято буде супроводжуватися концертною програмою: 
о 12:00 планується виступ Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру; 
о 20:00 - виступ українського гурту ТНМК. 

На локації «Київська фортеця»  відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку поранених воїнів АТО та відновлення Національного історико-архітектурного музею «Київська Фортеця». У рамках програми цієї зони гостинності відбудуться зустрічі громадських і культурних діячів із бійцями АТО, тематичні майстер-класи та подіумні дискусії. 

Інформація про заходи у м. Києві до Дня Європи за посиланням.

За інформацією: dsk.kievcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку