Головна  →  Анонси подій  →  25 травня 2017

Запрошуємо відвідати виставку «Зроблено в Києві»

Запрошуємо відвідати виставку «Зроблено в Києві»

25 травня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б), в рамках святкування Дня Києва, відбудеться виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві» (з 10.00 до 18.00).

Свої досягнення та новітні розробки на виставці представлять виробничі компанії та підприємства м. Києва, столичні державні та приватні, наукові та дослідницькі структури. Загалом участь у виставці візьмуть більш як 160 підприємств з усіх районів столиці, які працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, легкій промисловості тощо. Більш ніж 40 наукових установ м. Києва продемонструють свої новітні розробки, технології та матеріали. Вони презентуватимуть свою продукцію на площі понад 3000 кв м. Окремими експозиціями буде представлено НАН України, столичні наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні. В рамках виставки також буде реалізовано науково-практичну програму: круглі столи, конференції, майстер-класи та презентації нових технологій та інше.

Виставку відвідають представники інвестиційних фондів, банківського сектору, сфери фінансових послуг, закордонних торговельних місій, посольств та консульств, громадських організацій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування м. Києва, кияни та гості міста. Організаційне забезпечення проведення виставки та роботи

Організаційного комітету здійснює Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, районні державні адміністрації. Виставка спрямована на розвиток економіки столиці та держави в цілому, адже створює для виробників можливості презентувати свої здобутки якнайширшій аудиторії.

Виставка буде цікавою і споживачам — масштабна експозиція та розмаїття торгових марок не залишать байдужими нікого. Заплановане щорічне проведення виставки відкриває перед промисловими підприємствами широкі бізнес-перспективи. Вхід вільний!

Сайт Виставки: http://madein.kievcity.gov.ua/.

За інформацією районного відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку