Головна  →  Новини  →  11 серпня 2017

В Дніпровському районі відзначили кращих представників сфери будівництва

В Дніпровському районі відзначили кращих представників сфери будівництва

11 серпня в Дніпровській райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня будівельника.

Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук та його перший заступник Віктор Сушінець привітали кращих представників сфери будівництва району. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району «винуватців» свята нагородили Подяками та Грамотами Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

У своєму привітанні Петро Васильович відзначив самовіддану працю та важливу роль, яку виконують працівники сфери будівництва, зазначивши: «В усі часи ця важлива професія була почесною і шанованою. Завдяки Вашій щоденній праці люди забезпечені надійним і комфортним житлом. Ми цінуємо, що Вашими зусиллями будується і поліпшується район, створюються комфортні умови проживання, - відповідно, упорядковується життя людей. Завдяки Вашому розуму, праці, таланту і досвіду люди знаходять тепло і затишок домашнього вогнища!»

Наприкінці урочистостей Петро Васильович побажав працівникам цієї славної сфери втілення і реалізації мрій та надій, професійних досягнень, відмінного здоров'я і, звичайно ж, довгих років життя!

Довідково:

Свято встановлено в Україні Указом Президента № 273/93 від 22.07.1993 і відзначається щорічно у другу неділю серпня. В цьому році свято припадає на 13 серпня.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

 

Перейти до спискуВерсiя для друку