Головна  →  Оголошення  →  15 вересня 2017

Грошова винагорода присяжному

Грошова винагорода присяжному

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ СТОЛИЦІ! У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ НЕ ВИСТАЧАЄ ПРИСЯЖНИХ! Гостро стоїть питання неможливості розгляду цивільних справ окремого провадження, для яких законом передбачено створення колегії у складі одного судді та двох присяжних засідателів, а також кримінальних проваджень.

Детальну інформація про всі аспекти статусу та діяльності присяжного ви можете знайти за посиланням: /news/8838.html.

Присяжному за час виконання ним обов'язків у суді виплачується грошова винагорода,розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду (32 000 грн) з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

До фактично відпрацьованого часу належить:

1) ознайомлення присяжного з матеріалами судової справи, в якій він бере участь як присяжний;

2) участь присяжного в судовому засіданні;

3) перебування присяжного в нарадчій кімнаті;

4) час очікування присяжним початку судового засідання, який визначено в процесуальному документі, у разі зміщення графіку засідань у суді (з часу, визначеного у процесуальному документі, до фактичного початку судового засідання). 

Базовою одиницею для нарахування винагороди присяжному є кількість відпрацьованих годин. У разі, якщо присяжним для виконання обов’язків витрачено менше години, цей час зараховується як одна година.

Питання виплати винагороди присяжному регулюється Порядком виплати винагороди та відшкодування витрат, виплати добових присяжному за час виконання ним обов’язків у суді, затвердженого Наказом Державної судової адміністрації України від 05.10.2016 № 198 зі змінами, внесеними Наказом ДСА України № 195 від 22.02.2017 .

За інформацією Територіального управління Державної судової адміністрації в місті Києві

Перейти до спискуВерсiя для друку