Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2017

В Дніпровському районі відбудеться районний фестиваль творчості «Повіримо у себе»

В Дніпровському районі відбудеться районний фестиваль творчості «Повіримо у себе»

Дніпровський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочав свою підготовку до XVIІ Районного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо у себе".

Метою фестивалю є демонстрація можливостей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розкриття їх творчого потенціалу та його розвиток.

Тема цьогорічного фестивалю: культура Японії та країн Сходу. Цей рік в Україні проголошено роком Японії.

Спочатку проходитиме районний тур та гала- концерт який відбудеться -  08 листопада  2017 року (11.00 – 14.00) в Дитячій школі мистецтв № 6 (бульвар Верховної Ради,15).

Учасники: діти (до 18 років включно), молодь від 19 - 35 років.

Переможці районного туру змагатимуться за перемогу в міському турі.   В цьому році учасники будуть змагатись серед  творчих номінацій: вокально-хорова, хореографічна, інструментальна, авторська поезія та проза, образотворча, декоративно-ужиткова, виконавча (декламація, акторська майстерність, жестова пісня, оригінальний жанр), аудіовізуальне мистецтво (фото, експериментальне відео, ІТ-номінація), нерукотворне мистецтво...

Конкурс за номінаціями "ІТ-номінація", "експериментальне відео", "стартапи", "блоги та он-лайн товариства" відбудуться тільки на міському рівні.

Чекаємо Вас!  з творчими роботами, власними шедеврами та цікавими ідеями.

За додатковою інформацією звертатись до Дніпровського  районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефоном: 512-23-48,540-02-81,контактна особа – Петровська Наталія Анатоліївна.

За інформацією Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дніпровської РДА

 

Перейти до спискуВерсiя для друку